Güven-taş İstanbul’daki Araç Filosunu Genişletiyor

 

Sunduğu kaliteli ev taşıma hizmetini Türkiye’nin tüm bölgelerine sunarak müşterilerine eşsiz bir nakliyat servisi sunan Güven-taş 2017 itibari ile araç filosunu genişleterek şehirler arası nakliyat alanında yine zirveyi kimselere kaptırmamaya kararlı gözüküyor. Merkezi İzmir Karşıyaka’da bulunan firma tamamen müşteri odaklı çalışarak her yıl en başarılı evden eve nakliyat firması seçilmesine hak vermek gerekiyor, profesyonel ekibi ve güçlü alt yapısı ile Mart ayı itibari ile İstanbul’un tüm bölgelerine ev taşıma hizmeti sunmaya başlayan Güven-taş üstelik oldukça uygun fiyatlara bu hizmeti gerçekleştirmektedir.

Nakliyat ve taşımacılıkta araçların oldukça önemli olduğunu Belirten Yakup Ünal (Güven-taş evden eve nakliyat Genel Müdürü) tüm alt yapı çalışmalarımızı uluslararası düzeyde yapıyoruz gerek asansörlü taşımacılık gerekse de normal taşımada diğer firmalara oranla oldukça büyük yatırımlar yapıyoruz diyerek bünyelerine kattıkları yeni araçlar tuningpeugeot.com sitesine açıklamalarda bulundu işte o açıklamalardan satır başları…

Müşteri Memnuniyeti Her Zaman Ön Planda

Güven-taş genel olarak lojistik hizmeti sunuyor sadece ev taşıma yada ofis nakliyatı yapmıyoruz bir çok bireysel ve kurumsal müşteriye sahibiz bu yüzden her kitleye farklı çözüm önerileri sunuyoruz. Temel prensibimiz müşteri memnuniyeti bu doğrultuda onların aldığı hizmetlerden memnun kaldığını, eksiklerimizi ve önerilerine büyük önem veriyoruz geliştirdiğimiz ve geliştirmekte olduğumuz tüm yenilikler hep bu odak üzerine kuruluyor. Bu yenilikleri sağlayan güçlü bir AR-GE ekibine sahibiz, sadece araç yenilikleri değil Web sitesinden personel eğitimine kadar her alanda hummalı bir çalışma içerisindeyiz.

Uygun Fiyat, Kaliteli Hizmet Anlayışı

Evden eve nakliyat sektörü oldukça hareketli ve yoğun rekabetin yaşandığı bir alan. Müşteriler taşınma ihtiyaçlarını bir çok evden eve firması arasından en uygun fiyatlı ve kaliteli hizmet vereni tercih etmeli, biz Güven-taş olarak taşımacılık fiyatlarını mümkün olduğu kadar düşük tutmaya çalışırken piyasanın çok altına kesinlikle inmiyoruz bunun başlıca nedeni hem piyasadaki diğer nakliyat firmalarına olan saygımız hemde maliyet ve giderlerin dengelenmesi için.

Nakliyat Araçlarımızı İstanbul İçin Yeniliyoruz

Ağırlıklı olarak nakliyat hizmetimizi İzmir ve çevre illerinde veriyorduk ancak bir çok müşterimizin önerisi ve teklifleri üzerine artık İstanbul evden eve nakliyat pazarına da giriş yapmaya karar verdik. Böylesine büyük bir pazara girmeden önce gerekli tüm çalışmalarımızı tamamladık, hangi bölgelerde daha yoğun ev taşıma ihtiyacının olduğundan tutun ilçelerin trafik akışına kadar her şeyi inceledik. Bununla beraber araçlarımızı İstanbul’a özel dizayn ederek üst düzey verimlilik almayı sağladık. Yoğun olarak bireysel müşterilere nakliyat hizmeti sunmayı planlıyoruz. Buna özel olarak hazırladığımız https://www.guven-tas.com/evden-eve-hizmetimiz-istanbulda sayfasında bütün detaylara yer verdik İstanbul’da yaşıyor ve taşınma ihtiyacınız varsa bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Be Sociable, Share!