Ev Depolama

 

Ev Eşyası Depolama, hem taşımalarınız olsun hemde depo ihtiyacınız olsun demtaş depolama firması her zaman yanınızdadır. Aylık veya yıllık uygun fiyat’a eşyanızı muhafaza etmekteyiz Depolarımız istanbul anadolu ve avrupa yakasında olmaktadır. Depolarımız yüksek girişli laminet parke 7/24 saat hem kemara hemde özel gürevli tarafında korunmaktadır. Tüm depolarımız Sel, Rutubet ve deprem’e karşı sigortalıdır, Herhangi bir aksilik meydana geldiği takdirde sigorta firmasi sizin hasarınızı gidermektedir.

EŞYA DEPOLAMA FİYATLARIMIZ

Demtaş Depolama’da Kampanya 1 yıldan Fazla kalan Tüm depolarımızda nakliye ücreti %20 indirim

Parça veya daha fazla olan eşyalarınız için müşteri temsilcimizden fiyat alabilirsiniz bu düşük fiyat’a hem en iyi depoyu hemde en iyi hizmeti hiç bir yerde bulamıyacaksınız. Sigorta eşyalarınız taşınmadan  1 gün öncesinden keşif için üçretsiz expertizim hizmeti size göndererek hem ayrıntıları hemde depolanması gereken her ne varsa sözleşme ve sigortalayıp size sigorta poliçesini vererek depolanması gereken eşyalarınızı muhafaza etmekteyiz.

Eşyalarınız depolarımıza koyduğumuz zaman yada depolarımıza koymak istediğiniz zaman gelip depolarımıza bakabilirsiniz  yada eşyalarınız depomuzda olduğu zaman herhangi bir şey lazım olduğu zaman müşteri temsilcimizi arıyarak istediğiniz zaman gelip alabilirisiniz yada size üçretsiz kargo ile gönderebiliriz.

Bizimle anlaşma sağladığınız takdirde eşyalarınızı taşımak için de firmamız size uygun fiyata ile eşyalarınızı hepsini paketleyip herhangi birşey acıkta bırakmıyacak şekilde paketlediği gibi depolarımıza naklitmektedir. Eşya Depolama, firmamız herşeyin en iyisi en kalitesini size sunmaktadır tüm paketlemede sıfır malzeme getirerek eşyalarınızı paketler  paketlediğimiz gibi depolarımızda muhafaza etmekteyiz.

Kaynak: http://www.evdenevenakliyatz.com/90/ev-depolama.html

Be Sociable, Share!