Auto Show’da Peugeot Gövde Gösterisi Yapıyor

 

16. Uluslararası Otomobil Fuarı Auto Show 2017’de Peugeot sunduğu zengin model çeşitleri ile fuara damgasını vurdu. Fuarın en çok ziyaret edilen standı Peugeot olmaya devam ediyor. 2017 yılında Avrupa’da yılın otomobili seçilen Yeni SUV Peugeot 3008 fuarda Peugeot’nun gözdesi. Ayrıca Peugeot İstanbul Auto Show 2017‘de bu senenin Ekim ayında Türk tüketicisiyle buluşacak olan Yeni SUV Peugeot 5008 modelini de Türk tüketicisiyle buluşturdu.

Yine Peugeot hafif ticari araç pazarına yönelik yeni ürünü Traveller’ı da 2017 İstanbul Autoshow’da Türk tüketicisinin beğenisine sundu.

Peugeot Instinct Concept ise markanın otomobilin geleceğini nasıl gördüğünü gözler önüne serdi.

İstanbul’da bulunan PSA’nın Orta Doğu Bölgesi ve Afrika Sorumlusu Jean Christophe Quemard’ı selamlayarak sözlerine başlayan Peugeot Türkiye Genel Müdürü Laurent Pernet: “PSA’nın Push to Pass stratejisi ilk yılını doldurdu ve meyvelerini vermeye devam ediyor. Yoğun rekabetin yaşandığı Türkiye pazarında büyümeye devam ediyoruz. Pazar payımız 2016 yılında büyümeye devam etti. 2017’nin ilk çeyreğinde ise %4’e ulaşarak büyümesini sürdürüyor. Hizmet kalitesi hususunda Peugeot, Türkiye’de rakipleri karşısında ilerleme kaydetmeye devam ediyor ve satış sırasında ve sonrasındaki müşteri memnuniyetinde PSA Grup bünyesinde bir örnek teşkil ediyor.” dedi.

Detaylar

Be Sociable, Share!