Peugeot RCZ

Peugeot markasının seri dışı olarak nitelendirdiği RCZ modeli müthiş görüntüsü ve rekabet içindeki fiyatı ile çok iddialı. Ekonomikliği ile dikkat çeken araç stil sahibi ve ve coupe tarzı araç almak isteyen herkes için büyük bir fırsat.Sürüş Keyfi, Konfor ve Rahatlık, Güvenlik / Güvenilirlik, Kullanışlılık, Yakıt Tüketimi gibi birçok konuda harika özellikleri bir arada bulunduran Peugeot RCZ harika bir araç.

peugeot-rcz-inceleme-1
  • Motor Hacmi:1560 cc Motor Gücü:200 hp Tork:275 nm Çekiş:Önden Çekiş Motor Gücü:200 hp Silindir Sayısı:4 Yakıt Türü:Benzin Yakıt Tüketimi:6.9 lt 0-100 km/h:7.5 sn Azami Sürat:237 km/h Ağırlık:1297 kg Bagaj Hacmi:321 lt
peugeot-rcz-inceleme-2

RCZ; tüm Peugeot araçları içinde sürüşü en keyifli araç. Direksiyon başında kendinizi çok özel hissediyorsunuz. İç detaylar çok iyi, gösterge paneli çok şık. Bu tür bir araçta arayabileceğiniz en önemli sürüş detayı olan sportifliği sonuna kadar hissettiriyor. Bunun yanında günlük kullanıma da uygun. Tüm versiyonlar istekli ve hızlı. Yolu kavrıyor ve kararlı sürüşünden ödün vermiyor.