Gürcistan’dan Araba Almak

 

Araç fiyatları ülkemizde her zaman artış göstermektedir. Bunun yanı sıra yüksek vergilerle birlikte araç sahibi olmak oldukça zorlaşmaktadır. Sıfır araç almanın her geçen gün dahada zorlaştığı ülkemizde araç alacak kişiler farklı alternatifler aramaktadır. Yurtdışından araba almak bu alternatiflerin belkide en başında gelenidir. Vergi oranlarının düşük olduğu ülkelerden araç almak giderek yaygınlaşmaktadır. Gürcistan’da uygulanan düşük vergi nedeni ile Gürcistan’dan Araba Almak ülkemizde her geçen gün artış göstermektedir.


Uygun fiyata araba almak ve vergi maliyetlerini en aza indirmek istiyorsanız yurtdışı araba piyasasının en uygun olduğu ülke olan Gürcistan’ı tercih etmeniz sizin için kârlı olacaktır. İstediğiniz marka, model ve renkte aracı Gürcistan’da kolayca ve daha uygun fiyatlara bulabilirsiniz ve satın alabilirsiniz. Gürcistan Satılık Araç piyasasının fiyat düşüklüğü bu ülkeyi satılık araç konusunda cazip hale getirmektedir. Sıfır ya da ikinci el araçları Gürcistan’dan gerekli usüllerde ülkemize getirebilmektesiniz. Ayrıca Gürcistan’dan alınan bir aracı Türkiye plakası olmadan da Türkiye’de kullanma durumunuz söz konusu.

Yurtdışından araç getirmek isteyenlerin çoğu Gürcistan’ı tercih etmektedir.  Gürcistan’dan araba getirmek için yapılması gerekenler konusunda ayrıca bilgi sahibi olmalısınız. Belli başlı kuralları yerine getirmeniz gerektiğiniz bilmeniz gerekiyor. Bu şartları yerine getirdiğinizde ülkemize göre daha uygun fiyatlarla ve daha uygun vergi avantajlarından faydalanarak araç sahibi olabilirsiniz.

Be Sociable, Share!