Site ve Forum Kuralları - Forumlar | Tuning Peugeot

Forumlar | Tuning Peugeot-Şartlar

Site ve Forum Kuralları Lütfen Okuyunuz
Site ve Forum Kuralları

1: İçerik sağlayıcı paylaşım sitelerinden biri olan Tuning Peugeot adresimizde T.C.K 20.ci Madde ve 5651 Sayılı Kanun'un 4.cü maddesinin (2).ci fıkrasına göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur.
2: T.C. yasalarını ve(ya) uluslararası kanunları, anlaşmaları, tüzükleri çiğneyen mesajlar, resimler foruma gönderilemez. (Silah, öldürücü veya yaralayıcı her türlü alet dahil olmak üzere)
3: Foruma mesaj gönderirken, konuyla alakası olmayan mesaj göndermek, paylaşımı olmayan mesaj göndermek, alt alta aynı içerikli veya ayrı içerikli mesaj atmak yasaktır. Aklınıza sonradan bir şey gelirse DÜZENLE butonuna tıklayarak o mesajına ekleme yapınız. Tekrarı halinde kullanıcıda art niyet tespit edilirse forumdan uzaklaştırılır...
4: Topluluklar hakkında tahrik edici ve küçük düşürücü yazılar yazılamaz. (Örneğin: Türk, Kürt, Ermeni, Yahudi, Arap, Çerkez, Zenci, Hint, Arap, Çingene, Roman, Rus, Göçmen vb.)
5: Öldürücü, kesici, patlayıcı, yaralayıcı her türlü silah vb aletlerle; uyuşturucu, bağımlılık yaratıcı her türlü maddeyle ve içki, alkollü içecek satışı ile ilgili konu açmak, mesaj yazmak yasaktır.
6:Tehdit edici, küfürlü, örf ve adetlere karşı, nefret dolu mesajlar göndermek; din, dil, ırk ayrımına yönelik mesajlar göndermek ve materyaller kullanmak; forum yöneticilerini ve kullanıcılarını küçümser davranışlar sergilemek yasaktır.
7: Yorum amacı taşımayan salt propaganda içerikli parti ve siyaset yazıları, resimleri, avatarları ve bunu temsil eden nick (rumuz) vb. KESİNLİKLE YASAKTIR!
8: Her türlü taciz edici yazı yasaktır.
9: Forumda, crack, warez, hack ve benzeri sitelerin tanıtımı yasaktır.
10: İmzada ve avatar bölümünde, tuttuğunuz veya tutmadığınız takım hakkında küçük düşürücü, tahrik edici yazı yazmak kesinlikle yasaktır.
11: Forumda Yöneticiler kurallara uymayan mesajları değiştirme ve silme hakkına sahiptir.
12: Forumun işleyiş ve kuralları konusunda üyeleri bilgilendirmek, forum yöneticilerinin görevi değildir. Katılımcılar bu kuralları okuyup uymak zorundadır.
13: Forumlarda bulunan ALIM ve SATIM bölümlerinde yapılacak olan alım ve satımlar üyelerin kendi arasında olup Tuning Peugeot taraf değildir. Alınan ve satılan her şeyden alan ve satan üyeler sorumludur. Aldığınız ya da sattığınız her şeyin sorumluluğu (arızalı olması, kusurlu olması, hatalı olması) ilgili üyeye aittir. Tuning Peugeot ALIM ve SATIM konusunda sorumluluk kabul etmez.
Site yönetimi haber vermeden kurallarda değisiklik yapma hakkını gizli tutar.

Foruma Üye olan her Üye, Üyelik Kurallarını tamamen okumuş ve kabul etmiş sayılacağından, sonradan bilmiyordum ya da görmedim gibi bir beyanat kabul edilmez.

Burada Linkiniz Olsun

Content Relevant URLs by vBSEO 3.6.0