2018 NİSAN AYIN ARACI 35 YA 330

Etiketlenen üyelerin listesi

3 sonuçtan 1 ile 3 arası
Ağaç Şeklinde Aç1Beğeni
  • 1 gönderen Tuning Peugeot
Şu an Ayın Aracı kategorisindeki 2018 NİSAN AYIN ARACI 35 YA 330 isimli konuyu okuyorsunuz.
    Organizatör Tuning Peugeot - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    199
    Bahsedilen
    0 Post(s)
    Etiketli
    0 Thread(s)

2018 NİSAN AYIN ARACI 35 YA 330

Araç Sahibi: Çağdaş Özkara

Araç: Peugeot 307 1.4 hdi XR

Araç Model Yılı: 2003

Tuning Peugeot yine harika bir araçla 2018 Nisan ayında bomba gibi! Bahar mevsimini yaşadığımız bu güzel günlerde mükemmel bir Peugeot 307 sizlerle. Şimdi sahibi anlatıyor ve bizler dinliyoruz Nisan ayının aracını.

Aracımı ilk aldığım zaman normal sade bir 307 idi. İlk aracım olduğu için içimde yüzlerce heves vardı şunu yapmak bunu yapmak için.

Öncelikle ön yaylara coilover taktırdım. Birkaç hafta ön basık olarak gezdim.

Sonrasında bir arkadaş ortamında gaza gelip arka yayları da kestik. Ön arka helal basık olduk. Herkes tanımaya başladı aracı.

İnsanlar ışıklarda durunca bağırarak araçta air mi var diye soruyorlardı, bende yok helal basık diyordum.

Sonrasında Didim fuarına davet edildim. İzmir'den konvoy halinde yola çıktık. Didim fuarında yerimizi aldık, döndük ve geri geldik.

Aracımda kat iptali+son susturucu iptali ve çift çıkış egzoz vardır.

Ses sistemi olarak 4 kapı sound magus compenant + 30 cm jbl bass ve 38 cm jbl bass + bunları besleyen 2 tane amfi ve eski seri Pioneer teyp vardır.

Camlarda krom cam filmi vardı ama polis zoru ile sökmek zorunda kaldım. Artı haftada 2 defa cila ve ayda bir defa pasta cilasını yapıyoruz. Sonuçta erkeğin makyajı arabasıdır.

Korna olarak 1 çift orjinal bosch öküz korna takılıdır.

Sis lambaları orjinalinde yoktu. Vtec2 sis lambalarını panjura ince bir işçilikle yaptık.

Farlar Xenon uzunlar led sisler şapkalı sarıdır ve arka fren lambalarında ise çakar modülü bulunmaktadır.

İlerleyen zamanlarda ise yazılım, jant-lastik, bukelemun araç kaplama ve air süspansiyon düşüncemiz var.

İzmir/Gaziemir 'den tüm Peugeot ailesine saygı ve sevgilerimle...

Araca gerçekten emek verilmiş. Samimi anlatımından dolayı araç sahibi Çağdaş Özkara'ya sonsuz teşekkürler.

Proje Yönetim Hakan Özdemir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    207
    Bahsedilen
    8 Post(s)
    Etiketli
    0 Thread(s)

Cevap: 2018 NİSAN AYIN ARACI 35 YA 930

Ellerinize sağlık muhteşem olmuş araç. Helal Basık tuttum bunu Keyifli sürüşler. MaşAllah

Üye Siqara - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    5
    Bahsedilen
    5 Post(s)
    Etiketli
    0 Thread(s)

Cevap: 2018 NİSAN AYIN ARACI 35 YA 330

kazasız belasız sürüşler dilerim