206 Alarm Tavsiye

Etiketlenen üyelerin listesi

2 sonuçtan 1 ile 2 arası
Şu an Araçlarınız Hakkındaki Tüm Sorular kategorisindeki 206 Alarm Tavsiye isimli konuyu okuyorsunuz.
    Üye doganatak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    9
    Bahsedilen
    5 Post(s)
    Etiketli
    0 Thread(s)

206 Alarm Tavsiye

Merhaba

2004 206 X Line aracıma alarm taktırmak istiyorum. Servis, kalite ve özellikle montaj kalitesi konusunda bilgi rica ediyorum. Çok özellik istediğim yok kendi orjinal kumandamı bozdurmicak iki kumanda kullanırım. Cam felan açıp kapamasına gerek yok cam kırılması, kaput ve bagaj açılması özellikle iç sensör mutlaka istiyorum önceki alarmda hataya düştük iç sensör taktirmadim bütün hoparlörleri çalmişlardı. ( camı kırmadan lastiğini keserek camı sökmüşlerdi Tofaştan bahsediyorum ) işyerim topkapı 2. matbaacılar sitesinde evim okmeydanında perpaya yakın bu civarlarda bildiğiniz tavsiye ettiğiniz biryer varmı. Sorun halinde hemen gidibilmek için soruyorum. Teşekkür ederim hayırlı günler

Proje Yönetim Hakan Özdemir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    205
    Bahsedilen
    8 Post(s)
    Etiketli
    0 Thread(s)

Cevap: 206 Alarm Tavsiye

Bahsettiğiniz bölgelerde var mı bilmiyorum ama Küçükçekmece'de Kardeşler Elektronik önerildi. (Bir arkadaşa sordum) Yerlerinin Cennet Mahallesi E5 yakınında Doğan Hastanesi arkasında olduğunu söyledi. Bir de Inwells marka tavsiye edilmiyor.

Bu Konudaki Etiketler