Denizli Rent A Car Firmaları – Denizli Araç Kiralama

 

Denizli Rent A Car Firmaları – Denizli Araç Kiralama

Turistik güzelliklerinin yanı sıra bir ticaret ve sanayi şehri olan Denizli, çok sayıda ziyaretçi çekmekte ve buna bağlı olarak Denizli Rent A Car hizmetleri de önem kazanmaktadır. Pek çok Denizli Rent A Car Firmaları bulunsa da kurumsal firmalarla çalışmanız kesinlikle önerilir. Araç kiralarken, sadece olumlu yönlerini değil olası aksilikleri de hesaba katmak gerekirse kurumsal araç kiralama şirketleri ile çalışmanın önemi anlaşılır. Kiralık araçlar şahıs üzerine değil firma üzerine olmalı ve şahıs kaskosu yerine rent a car kaskosuna sahip olmalıdır. Küçük çaplı Denizli Araç Kiralama yapan işletmeler ise bu konulara pek dikkat etmemektedir.

Denizli’de ulusal / global ölçekte hizmet sunan Avis, Budget, Europcar, Hertz, Sixt gibi firmaların şubeleri bulunuyor. Kiralamanızı bu firmalardan yapabileceğiniz gibi yerel firmalara da yönelebilirsiniz.

Denizli’de Oto Kiralama hizmeti veren yerel firmalardan Denizli Bilge Araç Kiralama, 9 yıldan bu yana faaliyet gösterdiği rent a car sektöründe; şoförlü / şoförsüz araç kiralama, filo kiralama, VIP transfer, Çardak Havalimanı Araç Kiralama hizmetleri sunmaktadır. Kiralamalarda ful kasko opsiyonu, yol yardım ve senetsiz araç kiralama gibi alternatifler sunan Denizli Bilge Araç Kiralama, geniş araç filosu ile göze çarpmaktadır. Aklınıza gelebilecek her türlü araç kategorisinden otomobilleri filosunda barındıran Bilge Oto Kiralama’da sizin de zevklerinizle örtüşen bir araç mutlaka var.

Bir başka yerel Denizli Rent A Car firması olan Luxury Car Rental ise filosunda özellikle adından da anlaşılacağı üzere lüks segment araçları barındırıyor. Lüks grubun yanı sıra genel kitle ihtiyaçlarına karşılamak üzere ekonomi grubu araçları filosunda bulunduran Denizli Luxury Rent A Car, ekonomi ve lüks geçiş segmentinde sayabileceğimiz Toyota Corolla, Honda Civic türevi araçları da kiralama imkanı sunmaktadır. Ayrıca VIP transfer, şoförlü araç kiralama opsiyonları da Luxury Car Rental’de mevcuttur.

Denizli Araç Kiralama Fiyatları

Denizli Araç Kiralama Fiyatları 2019 Ocak itibariyle minimum 100 TL’den başlamaktadır. Ful kasko, yol yardım, ikame araç gibi opsiyonları dahil ettiğinizde ekonomi grubunda fiyatlar yaklaşık olarak 140-150 TL olarak şekillenmektedir. Uzun dönem araç kiralamalarında ise aylık 2.000 TL gibi fiyatlardan başlayarak kiralama yapabilirsiniz.

Be Sociable, Share!